Rozvoz
zdravých specialit

Jezte s námi, jezte zdravě

Celodenka

Naše celodenní menu na hubnutí je inspirováno keto dietou. Neobsahuje žádné rafinované nebo umělé cukry a má minimální množství polysacharidů. Jedná se o opravdové, poctivé a chutné jídlo, jehož základem je dostatek vitamínů, vlákniny a bílkovin. Řídíme se heslem: bez diet, bez hladu. Porce jsou dostatečně velké a málo kalorické (nemusíte si hlídat příjem kalorií).

Na první měsíc Vám doporučíme menu na detoxikaci organismu (pročištění těla a orgánů od cukrů, lepku a nahromaděných toxinů), poté Vám do jídelníčku přidáme luštěniny, mléčné výrobky a jednou týdně přílohu. Pokud budete chtít, očistu můžete vynechat, ale pokud Vás trápí ztráta vitality, chuť do života nebo nemoci, vřele Vám ho doporučujeme.

Jak celodenní menu vypadá?

Snídaně:
Vejce na všechny různé způsoby se zeleninou.
Svačina:
Polévka zeleninová nebo vývar z denního menu.
Oběd:
Keto z daného dne.
Svačina:
Ovoce nebo smoothie.
Večeře:
Zeleninový salát s masem.

Jídla jsou doplněna o ořechy a semínka, které Vám dodají energii. Doporučujeme Vám pít pouze vodu nebo bylinkové čaje. A nezapomínejte na pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu. :-)
V případě zájmu o celodenky na víkend nás neváhejte kontaktovat. Menu Vám rádi přizpůsobíme na míru, přesně podle Vašich požadavků.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙